PRACA DLA MARYNARZY
HOME
MAPA STRONY
KONTAKT
Zaloguj się
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasła
Menu
Strona główna
Nowy marynarz
Nowa agencja / armator
Szkolenia
Regulamin
Cennik Reklam
ZOBACZ RÓWNIEŻ
Morski Wortal
Baza Firm Morskich
Ship2yard
Szukaj marynarza
Informacje podstawowe
Wymagane doświadczenie
Wymagany dyplom:
Wszystkie
Master Mariner (over 3000 GRT)
Master (less than 3000 GRT)
Chief Mate (over 3000 GRT)
Chief Mate (less than 3000 GRT)
Officer On Watch (over 500 GRT)
Ch/Eng (over 3000 kW)
Ch/Eng (750 to 3000 kW)
2nd/Eng (over 3000 kW)
2nd/Eng (750 to 3000 kW)
Engineer Officer (over 750 kW)
Engineer Officer
Electro/Automation Off
Cook
Cook Assistant
A/B
O/S
Deck Hand
Cadet
Motorman
Wiper
Master (Near-Coastal)
Officer On Watch (Near-Coastal)
Skipper Class 1
Skipper Class 2
Skipper 1st Class (Home Trade)
Skipper 2nd Class (Home Trade)
Able Fisherman
Fisherman
Stanowisko:
Wszystkie
(Other)
1st Electrician
1st/Eng
2nd Cook
2nd Electrician
2nd/Eng
2nd/Off
3rd/Eng
3rd/Off
4th/Eng
A/B
AB/Cook
Ass Electrician
Ass Purser
Baby Sitter
Baker
Bartender
Blaster hydro/sand
Bosun
Bus boy
Butcher
Carpenter
Ch/Cook
CH/Eng
Ch/Off
Ch/Purser
Chief Housekeeper
Cleaner
Cook
Cook assistant
Crane Operator
Deck cadet
Deck Fitter
Deck hand
Doctor
Donkerman / Pumpman
DP Operator
Electrician
Electro/Engineer Officer
Eng Fitter
Engine cadet
Fireman
Fitter/welder
Foreman
Master
Motorman
Nurse
O/S
Oiler
OS/Cook
Painter
Pipe Fitter
Plumber
Pumpman
Quality Inspector
Receptionist
Reefer engineer
Safety Officer
Staff Captain
Steward/Stewardess
Super-Intendent
Technical Intendent
Waiter
Watchkeeping Engineer
Wiper
Znajomość j. angielskiego:
Wszystkie
None
Poor
Minimum STCW requirement
Fair
Good
Very Good
Fluent
Native speaker
Narodowość:
Wszystkie
Algerian
Azerbeijan
Bangladesh
Belarussian
Belgian
British
Bulgarian
Burman
Cameroonian
Canadian
Chinese
Croatian
Cyprus
Czech
Danish
Dutch
Egyptian
Estonian
French
Gabon
Gambia
Georgian
German
Ghanian
Greek
Indian
Indonesian
Iranian
Italian
Jordan
Kazakstan
Latvian
Lithuania
Madagascar
Montenegro
Morocco
Nigerian
Other
Pakistani
Palestinian
Panama
Polish
Portuguese
Romania
Russian
Serbia
Singapore
Slovak
Spanish
Sri Lanka
Swedish
Syrian
Tanzania
Thai
Turkish
Turkmenistan
Ukrainian
Vietnamese
Typ statku:
N/A
AHTS
BIBO
Bitumen Tanker
Bulk Carrier
Bunker Barge
Cable Layer
Car Carrier
Cattle Carrier
Cement carrier
Chem Tanker
Chem/Oil Tanker
Coaster
Container
Container Feeder
Cruise Sailing Vessel
Dredger
Fishing Vessel / Trawler
Floating Casino Vessel
FPSO
Gas Tanker
General Cargo
Heavy Lift
HSS / Fast Craft Vessel
Ice Breaker
LASH (Lighter Aboard ship)
LPG/LNG
Luxury Yacht
Navy
OBO
Offshore / Oil Rig / MOR
Oil tanker
other
Panamax
Passenger / Cruise Vessel
Platform Supply Vessel
Product carrier
Product/chem carrier
Reefer Vessel
River Barge
Ro-Pax / Ferry
Ro-Ro /Lo-Lo/
Sailing Vessel
Sailing Yacht
Search and Rescue
Semi-Container
Shuttle Tanker
Storage Tanker
Survey / Seismic Vessel
Tug / TSV / OSV
ULCC
VLCC
Wood Carrier
Typ silnika:
N/A
Akasaka
Alco
Alpha
B&W
Bergen
Brons
Caterpillar
Cummins
Daihatzu
Deutz
Dorman
Fiat
GE Turbine
GM DDA
GM Detroit
Grenaa
Hanshin
Hitachi Steam Turbine
Kawasaki Turbine
MaK
MAN
MAN B&W
Mirrlees Blackstone
Mitsubishi
Mitsubishi Turbine
Mitsui
MTU
MWM
Nohab
Normo
Other
Pielstick
Polar
Ruston
SKL
Stal Laval Turbine
Sulzer
Ukjent
Ulstein
Volvo Penta
Wartsila
Werkspoor
Westerbeke
Wichman
Yanmar
Crewing - praca na morzu » Wyszukiwanie marynarzy:
Znaleziono Marynarzy:
4810
Wyniki wyszukiwania
100 per page
300 per page
500 per page
Nazwisko/Agencja
Strona
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
>>
Type
Nazwisko/Agencja
Dyplom
Ost. aktualizacja
Narodowość
PRABHAKAR DANIEL
O/S
Ponad 3 miesiące
Indian
FLISIKOWSKI KRZYSZTOF
None / Cook assistant
Ponad 3 miesiące
Polish
YUDIN VIKTOR
Ch/Eng (over 3000 kW)
Ponad 3 miesiące
Russian
ZAGUŁA PAWEŁ
Wiper
Ponad 3 miesiące
Polish
DUSZYNSKI JAROSLAW
Officer On Watch (over 500 GRT)
Ponad 3 miesiące
Polish
WITCZAK MILENA
Deck Hand
Ponad 3 miesiące
Polish
OSINSKI ZENON
Master Mariner (over 3000 GRT)
Ponad 3 miesiące
Polish
BUKOWSKI RYSZARD
Cook
Ponad 3 miesiące
Polish
SKOREK ARKADIUSZ
None / Steward/Stewardess
Ponad 3 miesiące
Polish
TASA MARGUS
Master Mariner (over 3000 GRT)
Ponad 3 miesiące
Estonian
KALUGA LECH
Electro/Automation Off
Ponad 3 miesiące
Polish
HAŁGAS GRZEGORZ
O/S
Ponad 3 miesiące
Polish
SZUŚCICKI ŁUKASZ
O/S
Ponad 3 miesiące
Polish
MĄKA MACIEJ
Cook Assistant
Ponad 3 miesiące
Polish
CHOROS KRZYSZTOF
Master Mariner (over 3000 GRT)
Ponad 3 miesiące
Polish
URBANIAK ŁUKASZ
O/S
Ponad 3 miesiące
Polish
OLEKSIENKO VLADIMIR
Ch/Eng (over 3000 kW)
Ponad 3 miesiące
Russian
MENKE WOJCIECH
A/B
Ponad 3 miesiące
Polish
ROSHCHIN SERGEY
Ch/Eng (over 3000 kW)
Ponad 3 miesiące
Russian
JAMROZIK STEFAN
Master Mariner (over 3000 GRT)
Ponad 3 miesiące
Polish
KROK PRZEMYSŁAW
Engineer Officer (over 750 kW)
Ponad 3 miesiące
Polish
JASIŃSKI MARIUSZ
Motorman
Ponad 3 miesiące
Polish
JEDLIKOWSKI KAMIL
O/S
Ponad 3 miesiące
Polish
OSTRÓWKA NORBERT
2nd/Eng (over 3000 kW)
Ponad 3 miesiące
Polish
LICHOTOP EDMUND
O/S
Ponad 3 miesiące
Polish
PAWELEC PAWEŁ
Deck Hand
Ponad 3 miesiące
Polish
BOŃCZAK LECH
Chief Mate (over 3000 GRT)
Ponad 3 miesiące
Polish
ŻUKROWSKI JANUSZ
Master Mariner (over 3000 GRT)
Ponad 3 miesiące
Polish
BOISKI ROMAN
O/S
Ponad 3 miesiące
Polish
BARLIKOWSKI ANDRZEJ
Cook
Ponad 3 miesiące
Polish
WILK JAROSŁAW
Motorman
Ponad 3 miesiące
Polish
BRONICKI DOMINIK
O/S
Ponad 3 miesiące
Polish
SULCA CRISTIAN
Engineer Officer (over 750 kW)
Ponad 3 miesiące
Romania
SMUGA-PAWLUKANIS MARCIN
O/S
Ponad 3 miesiące
Polish
ABOU ZOUR MAHMOUD
Master Mariner (over 3000 GRT)
Ponad 3 miesiące
Egyptian
ZEYNALOV NIYAZI
Ch/Eng (over 3000 kW)
Ponad 3 miesiące
Azerbeijan
DRESZER JERZY
Ch/Eng (over 3000 kW)
Ponad 3 miesiące
Polish
PASTERNAK TOMASZ
None / Zgodnie z kwalifikacjami
Ponad 3 miesiące
Polish
SZAWLIS PIOTR
Master Mariner (over 3000 GRT)
Ponad 3 miesiące
Polish
WOJCIECH JANECZEK
O/S
Ponad 3 miesiące
Polish
JANKOWSKI ROMAN
Chief Mate (over 3000 GRT)
Ponad 3 miesiące
Polish
LITEWKA PIOTR
Cook Assistant
Ponad 3 miesiące
Polish
RADKOWIAK MIROSLAW
Master Mariner (over 3000 GRT)
Ponad 3 miesiące
Polish
PAPAIOANNOU E.I.
None / Ch/Purser
Ponad 3 miesiące
Greek
ZACZYŃSKI PAWEŁ
O/S
Ponad 3 miesiące
Polish
KOSZCZYŃSKI TOMASZ
Chief Mate (over 3000 GRT)
Ponad 3 miesiące
Polish
LIPCZAK DARIUSZ
A/B
Ponad 3 miesiące
Polish
SKRABASZEWSKI MICHAŁ
Deck Hand
Ponad 3 miesiące
Polish
KESSLER KRYSTIAN
Deck Hand
Ponad 3 miesiące
Polish
KUPŚ JACEK
Ch/Eng (over 3000 kW)
Ponad 3 miesiące
Polish
PRZANOWSKI DAWID
Cook Assistant
Ponad 3 miesiące
Polish
GAJEWSKI TOMASZ
None / Bartender
Ponad 3 miesiące
Polish
KOSTENCKI MACIEJ
2nd/Eng (over 3000 kW)
Ponad 3 miesiące
Polish
SŁOŃ DARIUSZ
Engineer Officer (over 750 kW)
Ponad 3 miesiące
Polish
POTOMOLNIK IGOR
Master Mariner (over 3000 GRT)
Ponad 3 miesiące
Russian
LEWANDOWSKI ADAM
A/B
Ponad 3 miesiące
Polish
ZULINSKI KRZYSZTOF
2nd/Eng (over 3000 kW)
Ponad 3 miesiące
Polish
CHAUHAN PANKAJ KUMAR
Cadet
Ponad 3 miesiące
Indian
MOLEHIN JOSEPH OLUWASEUN
None / Zgodnie z kwalifikacjami
Ponad 3 miesiące
Nigerian
RUSZKOWSKI ROMAN
Chief Mate (over 3000 GRT)
Ponad 3 miesiące
Polish
KAVALIR MIROSLAV
Master (less than 3000 GRT)
Ponad 3 miesiące
Slovak
BLASZCZYK CEZARY
Cook
Ponad 3 miesiące
Polish
JĘCZ RYSZARD
Cook
Ponad 3 miesiące
Polish
SERUŚ GRZEGORZ
Cook Assistant
Ponad 3 miesiące
Polish
SKRODZKI TOMASZ
Wiper
Ponad 3 miesiące
Polish
STEINKE ANDRZEJ
Engineer Officer (over 750 kW)
Ponad 3 miesiące
Polish
SELAU ANNA
Deck Hand
Ponad 3 miesiące
Polish
GOŁDYN DAWID
O/S
Ponad 3 miesiące
Polish
RIABCZYK PRZEMYSŁAW
A/B
Ponad 3 miesiące
Polish
KOZIBROCKI ROBERT
Electro/Automation Off
Ponad 3 miesiące
Polish
MARKOWSKI KRZYSZTOF
Wiper
Ponad 3 miesiące
Polish
KASIK VLAHO
Master Mariner (over 3000 GRT)
Ponad 3 miesiące
Croatian
RIJNBERK JAN-BJöRN
Chief Mate (over 3000 GRT)
Ponad 3 miesiące
German
YEZHOV YAROSLAV
None / Ch/Off
Ponad 3 miesiące
Ukrainian
EL-BANNA HAYTHAM MOHAMED AHMED
Engineer Officer
Ponad 3 miesiące
Egyptian
MUNIVRANA ANTONIO
Officer On Watch (over 500 GRT)
Ponad 3 miesiące
Croatian
ZALEWSKI KONRAD
2nd/Eng (over 3000 kW)
Ponad 3 miesiące
Polish
WOLNY DARIUSZ
A/B
Ponad 3 miesiące
Polish
PIETRZAK GERARD
Ch/Eng (750 to 3000 kW)
Ponad 3 miesiące
Polish
KACZOROWSKI ŁUKASZ
Cook Assistant
Ponad 3 miesiące
Polish
MACIAG TOMASZ
A/B
Ponad 3 miesiące
Polish
LESZNER RYSZARD
Electro/Automation Off
Ponad 3 miesiące
Polish
KONDRASHIN ANDREY
Master Mariner (over 3000 GRT)
Ponad 3 miesiące
Russian
ŁASZCZ GRZEGORZ
Chief Mate (over 3000 GRT)
Ponad 3 miesiące
Polish
LEONOV GENNADY
Master Mariner (over 3000 GRT)
Ponad 3 miesiące
Russian
BARTOSIAK RYSZARD
A/B
Ponad 3 miesiące
Polish
SARNOWSKI MICHAŁ
Cadet
Ponad 3 miesiące
Polish
PRZYBYLSKI GRZEG0RZ
Wiper
Ponad 3 miesiące
Polish
LANGE RAFAL
Motorman
Ponad 3 miesiące
Polish
ŚMIETANKA RAFAŁ
Wiper
Ponad 3 miesiące
Polish
KACPRZYCKI PAWEŁ
O/S
Ponad 3 miesiące
Polish
CHMIELEWSKI HENRYK
Ch/Eng (over 3000 kW)
Ponad 3 miesiące
Polish
KACZMAREK ŁUKASZ
O/S
Ponad 3 miesiące
Polish
POLAK TOMASZ
Officer On Watch (over 500 GRT)
Ponad 3 miesiące
Polish
WACŁAWCZYK ADAM
Ch/Eng (over 3000 kW)
Ponad 3 miesiące
Polish
BRYTOŃ DARIUSZ
Officer On Watch (over 500 GRT)
Ponad 3 miesiące
Polish
TEMCHENKO TARAS
Cook
Ponad 3 miesiące
Russian
FRONC ŁUKASZ
O/S
Ponad 3 miesiące
Polish
BRZYSZCZ STANISLAW
A/B
Ponad 3 miesiące
Polish
ŁASZCZUK PAWEŁ
O/S
Ponad 3 miesiące
Polish
MAKEDOŃSKI MACIEJ
O/S
Ponad 3 miesiące
Polish
JADCZYSZYN JOZEF
O/S
Ponad 3 miesiące
Polish
WOJCIECHOWICZ JANUSZ
Engineer Officer (over 750 kW)
Ponad 3 miesiące
Polish
BANASZKIEWICZ ADAM
Officer On Watch (over 500 GRT)
Ponad 3 miesiące
Polish
SELAU JERZY
O/S
Ponad 3 miesiące
Polish
CZAPP MIECZYSLAW
A/B
Ponad 3 miesiące
Polish
TAF ELIZA
O/S
Ponad 3 miesiące
Polish
MARCINIAK JANUSZ
2nd/Eng (750 to 3000 kW)
Ponad 3 miesiące
Polish
USS SLAWOMIR
Engineer Officer (over 750 kW)
Ponad 3 miesiące
Polish
WROBEL RAFAL
Chief Mate (over 3000 GRT)
Ponad 3 miesiące
Polish
MASIAKOWSKA LIDIA
Cook Assistant
Ponad 3 miesiące
Polish
BŁAWAT SEBASTIAN
O/S
Ponad 3 miesiące
Polish
BUTKUS STEPAN
Chief Mate (over 3000 GRT)
Ponad 3 miesiące
Russian
POTEREK DARIUSZ
O/S
Ponad 3 miesiące
Polish
KORNATA DARIUSZ
Cook
Ponad 3 miesiące
Polish
TSIMPERLENIOS GEORGIOS
Electro/Automation Off
Ponad 3 miesiące
Greek
OGROCKI ARIEL
Officer On Watch (over 500 GRT)
Ponad 3 miesiące
Polish
KŁOSIŃSKI ANTONI
None / Fitter/welder
Ponad 3 miesiące
Polish
BAKOPOULOS CHRISTOS
Chief Mate (over 3000 GRT)
Ponad 3 miesiące
Greek
ZALEŚNY CEZARY
None / Ass Electrician
Ponad 3 miesiące
Polish
WOJCIK TOMASZ
Motorman
Ponad 3 miesiące
Polish
RETEL KAROL
None / Ass Electrician
Ponad 3 miesiące
Polish
SERIKOV VYACHESIAV
Motorman
Ponad 3 miesiące
Russian
CHARUSTA KRZYSZTOF
Cook
Ponad 3 miesiące
Polish
TURCU EMIL
Engineer Officer (over 750 kW)
Ponad 3 miesiące
Romania
PYTEL KRZYSZTOF
Master (less than 3000 GRT)
Ponad 3 miesiące
Polish
PUSZKAREK ARKADIUSZ
Ch/Eng (over 3000 kW)
Ponad 3 miesiące
Polish
TUROSTOWSKI JACEK
Ch/Eng (over 3000 kW)
Ponad 3 miesiące
Polish
PIĘTA RADOSŁAW
Officer On Watch (over 500 GRT)
Ponad 3 miesiące
Polish
DAMM TOMASZ
Motorman
Ponad 3 miesiące
Polish
STORMA ADAM
Cook
Ponad 3 miesiące
Polish
KACZYNSKI MAREK
Master Mariner (over 3000 GRT)
Ponad 3 miesiące
Polish
KROBSKI RADOSŁAW
None / Zgodnie z kwalifikacjami
Ponad 3 miesiące
Polish
LASKOS KONSTANTINOS
None / Zgodnie z kwalifikacjami
Ponad 3 miesiące
Greek
MAZHUGA DMITRY
Engineer Officer (over 750 kW)
Ponad 3 miesiące
Russian
KOŁODZIEJSKI TOMASZ
Motorman
Ponad 3 miesiące
Polish
ĆWIRKO LECHOSŁAW
A/B
Ponad 3 miesiące
Polish
NAGAETS ALEXANDR
A/B
Ponad 3 miesiące
Russian
KOREŃ ZBIGNIEW
2nd/Eng (over 3000 kW)
Ponad 3 miesiące
Polish
PRZEMYSŁAW KĄKOL
Electro/Automation Off
Ponad 3 miesiące
Polish
CHMIELOWIEC ARTUR
Officer On Watch (over 500 GRT)
Ponad 3 miesiące
Polish
POMIANKOWSKI RYSZARD
Master Mariner (over 3000 GRT)
Ponad 3 miesiące
Polish
YANNIS PANTELAKIS
A/B
Ponad 3 miesiące
Greek
JAKS ROMAN
Ch/Eng (over 3000 kW)
Ponad 3 miesiące
Polish
DENDERIN VLADIMIR
Master Mariner (over 3000 GRT)
Ponad 3 miesiące
Russian
KLIMKIEWICZ KRZYSZTOF
None / O/S
Ponad 3 miesiące
Polish
KUDRIASOV ANDREJ
Master Mariner (over 3000 GRT)
Ponad 3 miesiące
Lithuania
IL'IN LEONID
Ch/Eng (over 3000 kW)
Ponad 3 miesiące
Russian
DEMASHKEVICH DMITRY
Cadet
Ponad 3 miesiące
Russian
SIGACHEV OLEG
Ch/Eng (over 3000 kW)
Ponad 3 miesiące
Russian
RASMUSSEN ANDERS
Master (less than 3000 GRT)
Ponad 3 miesiące
Danish
TRIVIZAKIS GIORGOS
None / Waiter
Ponad 3 miesiące
Greek
ZYSKO ARKADIUSZ
Ch/Eng (over 3000 kW)
Ponad 3 miesiące
Polish
VALENTIN MELEACA
O/S
Ponad 3 miesiące
Romania
DEDINCA BEDRI
None / 1st Electrician
Ponad 3 miesiące
Serbia
BOCZKOWSKI ROMAN
O/S
Ponad 3 miesiące
Polish
LACH ANDRZEJ
None / Zgodnie z kwalifikacjami
Ponad 3 miesiące
Polish
NOŻEWSKI ARTUR
Ch/Eng (over 3000 kW)
Ponad 3 miesiące
Polish
BASHKIROV OLEKSANDR
None / 2nd/Off
Ponad 3 miesiące
Ukrainian
TARASIUK JAN
None / Fitter/welder
Ponad 3 miesiące
Polish
MACIĄG TOMASZ
A/B
Ponad 3 miesiące
Polish
MATYKO ADAM
Deck Hand
Ponad 3 miesiące
Polish
ROKICKI MACIEJ
A/B
Ponad 3 miesiące
Polish
DROZDOWSKI TOMASZ
Motorman
Ponad 3 miesiące
Polish
BACKIEL PRZEMYSŁAW
Engineer Officer (over 750 kW)
Ponad 3 miesiące
Polish
RAJCZAK ARTUR
Deck Hand
Ponad 3 miesiące
Polish
CHMARO PIOTR
Ch/Eng (over 3000 kW)
Ponad 3 miesiące
Polish
BIELAK MARCIN
Engineer Officer (over 750 kW)
Ponad 3 miesiące
Polish
WĘGLIŃSKI MAREK
Deck Hand
Ponad 3 miesiące
Polish
JANAS MACIEJ
O/S
Ponad 3 miesiące
Polish
SZCZUBLEWSKI JAREK
Deck Hand
Ponad 3 miesiące
Polish
SOSNOWSKI RAFAŁ
Deck Hand
Ponad 3 miesiące
Polish
ZAGHLOUL MOHAMED ABD ELGHANY
Cadet
Ponad 3 miesiące
Egyptian
BANIASADI MEHDI
None / 2nd/Off
Ponad 3 miesiące
Iranian
SADŁOŃ JAROSŁAW
Master Mariner (over 3000 GRT)
Ponad 3 miesiące
Polish
SZASZKOWSKI ZYGMUNT
Engineer Officer
Ponad 3 miesiące
Polish
SIKHARULIDZE LEVAN
Engineer Officer (over 750 kW)
Ponad 3 miesiące
Georgian
KLIRONOMOS VASILEIOS
None / Zgodnie z kwalifikacjami
Ponad 3 miesiące
Greek
HASSAN ERBED TAMIM
2nd/Eng (over 3000 kW)
Ponad 3 miesiące
Egyptian
KOTOV SERGEI
A/B
Ponad 3 miesiące
Russian
LAMEK MAREK
A/B
Ponad 3 miesiące
Polish
SKAWINSKI JERZY
Ch/Eng (over 3000 kW)
Ponad 3 miesiące
Polish
JANIK PATRYK
A/B
Ponad 3 miesiące
Polish
BUDNIK ARTUR
Skipper Class 1
Ponad 3 miesiące
Polish
TSOLAKIS NIKOS
Chief Mate (over 3000 GRT)
Ponad 3 miesiące
Greek
RASZEWSKI KAMIL
Officer On Watch (over 500 GRT)
Ponad 3 miesiące
Polish
SEKULSKI PATRYK
Officer On Watch (over 500 GRT)
Ponad 3 miesiące
Polish
SINAGA NATALIANSYAH
None / Zgodnie z kwalifikacjami
Ponad 3 miesiące
Indonesian
MACIEJEWSKI ANDRZEJ
A/B
Ponad 3 miesiące
Polish
LUKANIN ALEKSANDR
Ch/Eng (over 3000 kW)
Ponad 3 miesiące
Russian
PETTKOWSKI ARKADIUSZ
Ch/Eng (over 3000 kW)
Ponad 3 miesiące
Polish
PON THANGA RAJ THANGA SABARI
None / Zgodnie z kwalifikacjami
Ponad 3 miesiące
Indian
JORTMENADZE MAMUKA
None / Ch/Off
Ponad 3 miesiące
Georgian
WROTKOWSKI JAN
Ch/Eng (over 3000 kW)
Ponad 3 miesiące
Polish
GÓRNY WOJCIECH
A/B
Ponad 3 miesiące
Polish
KUSTROŃ JACEK
A/B
Ponad 3 miesiące
Polish
OLEG BOTOSHANU
2nd/Eng (750 to 3000 kW)
Ponad 3 miesiące
Ukrainian
TIMOFEEV ANDREY
2nd/Eng (over 3000 kW)
Ponad 3 miesiące
Russian
KLIMEK CEZARY
None / Ass Electrician
Ponad 3 miesiące
Polish
LICHOWSKI SEBASTIAN LICHOWSKI
None / 3rd/Off
Ponad 3 miesiące
Polish
ADAMOWICZ PIOTR
Master Mariner (over 3000 GRT)
Ponad 3 miesiące
Polish
PIOTROWSKI SEBASTIAN
None / Deck Fitter
Ponad 3 miesiące
Polish
KORNAFEL MAREK
Ch/Eng (over 3000 kW)
Ponad 3 miesiące
Polish
KOZIOL WOJCIECH
Master Mariner (over 3000 GRT)
Ponad 3 miesiące
Polish
RAWSKI ANDRZEJ
A/B
Ponad 3 miesiące
Polish
MAXIM AKSENOV
Engineer Officer
Ponad 3 miesiące
Russian
DROZDOWSKI ARKADIUSZ
A/B
Ponad 3 miesiące
Polish
KHARMATS YURIY
Engineer Officer (over 750 kW)
Ponad 3 miesiące
Ukrainian
BORYSOV DENYS
None / Zgodnie z kwalifikacjami
Ponad 3 miesiące
Russian
MAHROUS AHMED EBRAHIM YASSER AHMED
None / Master
Ponad 3 miesiące
Egyptian
KORCZAK ZENON
Electro/Automation Off
Ponad 3 miesiące
Polish
PRZEWODOWSKI PIOTR
Cadet
Ponad 3 miesiące
Polish
DZYUBA VADIM VLADIMIROVICH
None / Zgodnie z kwalifikacjami
Ponad 3 miesiące
Russian
GRYAZNOV GENNADY
Ch/Eng (over 3000 kW)
Ponad 3 miesiące
Russian
A
AVIKOM LTD CREWING AGENCY
Engineer Officer
Ponad 3 miesiące
Russian
BARLIKOWSKI WOJCIECH
A/B
Ponad 3 miesiące
Polish
ALEKSANDRAVICIUS DANIELIUS
2nd/Eng (over 3000 kW)
Ponad 3 miesiące
Lithuania
TKACZYK MACIEJ
Cadet
Ponad 3 miesiące
Polish
RADUNOVIC MITAR
None / Ch/Off
Ponad 3 miesiące
Montenegro
AZOUZ ALI BASHA MOHAMMED IBRAHIM
None / 2nd/Off
Ponad 3 miesiące
Egyptian
DOBOSZ ZBIGNIEW
A/B
Ponad 3 miesiące
Polish
GAŹDZIAK GRZEGORZ
Ch/Eng (over 3000 kW)
Ponad 3 miesiące
Polish
KUBASIAK PAWEŁ
Deck Hand
Ponad 3 miesiące
Polish
KROPKOWSKI KRYSTIAN
Cadet
Ponad 3 miesiące
Polish
RAPEL MIECZYSLAW
None / Steward/Stewardess
Ponad 3 miesiące
Polish
KAZBULATOV MARAT
None / 3rd/Off
Ponad 3 miesiące
Russian
RUSZLEWICZ SLAWOMIR
Cook
Ponad 3 miesiące
Polish
TANNA HASBIH
None / Zgodnie z kwalifikacjami
Ponad 3 miesiące
Indonesian
AMIN HASSAN SALAH MOHAMED
None / 2nd/Off
Ponad 3 miesiące
Egyptian
AHMED MAHMOUD SAYED MAHMOUD
None / Ass Electrician
Ponad 3 miesiące
Egyptian
MOHAMED AHMED
None / 2nd/Off
Ponad 3 miesiące
Egyptian
GOLIS CECYLIA
None / Steward/Stewardess
Ponad 3 miesiące
Polish
WILKIEL PIOTR
Wiper
Ponad 3 miesiące
Polish
PŁOCKI ROBERT
A/B
Ponad 3 miesiące
Polish
HILAL MOHANAD
None / 2nd/Off
Ponad 3 miesiące
Egyptian
DREWS ANDREAS
Engineer Officer (over 750 kW)
Ponad 3 miesiące
German
ŁEPPEK KRZYSZTOF
Engineer Officer (over 750 kW)
Ponad 3 miesiące
Polish
KOŁODZIEJ RAFAŁ
O/S
Ponad 3 miesiące
Polish
KOMOPOULOS CHRISTOS
Engineer Officer
Ponad 3 miesiące
Greek
ZACHAR ADRIAN
O/S
Ponad 3 miesiące
Polish
ADAMIS PANAGIOTIS
Motorman
Ponad 3 miesiące
Greek
GRZESZCZUK ROBERT
Master Mariner (over 3000 GRT)
Ponad 3 miesiące
Polish
ADAMCZYK KAROLINA
None / Cleaner
Ponad 3 miesiące
Polish
SHARIF HASSAN
Engineer Officer
Ponad 3 miesiące
Pakistani
KULIK ALICJA
O/S
Ponad 3 miesiące
Polish
MIKULSKI MIROSŁAW
Engineer Officer (over 750 kW)
Ponad 3 miesiące
Polish
MARKOWC KRZYSZTOF
Chief Mate (over 3000 GRT)
Ponad 3 miesiące
Polish
ALAM MOHHAMED KHAIRUL
Chief Mate (over 3000 GRT)
Ponad 3 miesiące
Bangladesh
CZECHOWICZ MICHAŁ PAWEŁ
None / Motorman
Ponad 3 miesiące
Polish
BIRA DRAGOS-DANIEL
Electro/Automation Off
Ponad 3 miesiące
Romania
SZYMUL KRZYSZTOF
A/B
Ponad 3 miesiące
Polish
PIRLOG GEORGE
None / Zgodnie z kwalifikacjami
Ponad 3 miesiące
Romania
GROT MICHAŁ
O/S
Ponad 3 miesiące
Polish
GÓRSKI KAJETAN
A/B
Ponad 3 miesiące
Polish
SZYCHOT ADAM
Ch/Eng (over 3000 kW)
Ponad 3 miesiące
Polish
RAMECKI ZBIGNIEW
Ch/Eng (over 3000 kW)
Ponad 3 miesiące
Polish
PALMOWSKI PIOTR
Cadet
Ponad 3 miesiące
Polish
JANIKOWSKI MIROSLAW
Master Mariner (over 3000 GRT)
Ponad 3 miesiące
Polish
POPIŃSKI KRZYSZTOF
Deck Hand
Ponad 3 miesiące
Polish
ŻYDOWICZ MICZYSŁAW
Electro/Automation Off
Ponad 3 miesiące
Polish
GOMÓŁKA MICHAŁ
Cook
Ponad 3 miesiące
Polish
PIERSCIONEK PRZEMYSLAW
Master Mariner (over 3000 GRT)
Ponad 3 miesiące
Polish
DZIECHCIEREWICZ IRENEUSZ
A/B
Ponad 3 miesiące
Polish
AYTEPE UĞUR
Master Mariner (over 3000 GRT)
Ponad 3 miesiące
Turkish
TABAKA ADAM
None / Wiper
Ponad 3 miesiące
Polish
KACZMARCZYK ROMAN
2nd/Eng (over 3000 kW)
Ponad 3 miesiące
Polish
LOGOTHETIS IOANNIS
Chief Mate (over 3000 GRT)
Ponad 3 miesiące
Greek
HALAMUS ZBIGNIEW
Engineer Officer (over 750 kW)
Ponad 3 miesiące
Polish
DETTLAFF ARKADIUSZ
Engineer Officer
Ponad 3 miesiące
Polish
MASTROGEORGOPOULOS VASILIOS
Cook
Ponad 3 miesiące
Greek
AHMED SOLIMAN HUSSEIN HASSAN
None / Wiper
Ponad 3 miesiące
Egyptian
SOKOLNICKI ADAM
Chief Mate (over 3000 GRT)
Ponad 3 miesiące
Polish
HELAL MAHMUD
None / Electrician
Ponad 3 miesiące
Egyptian
ABDULLAH ANWAR
Ch/Eng (over 3000 kW)
Ponad 3 miesiące
Syrian
RABIA IBRAHIM MOHAMED AHMED
None / 3rd/Eng
Ponad 3 miesiące
Egyptian
ABDULLAH NASER EDDIN
Master (less than 3000 GRT)
Ponad 3 miesiące
Syrian
MALISZEWSKI LUKASZ
Officer On Watch (over 500 GRT)
Ponad 3 miesiące
Polish
YOUNES ALASSOUD
None / 2nd/Off
Ponad 3 miesiące
Jordan
REDZIMSKI SŁAWOMIR
A/B
Ponad 3 miesiące
Polish
MILINOVIC ALEKSANDAR
None / Master
Ponad 3 miesiące
Montenegro
DORSZ MARIUSZ
Skipper Class 2
Ponad 3 miesiące
Polish
HASSAN HAFIZ TALHA
Engineer Officer
Ponad 3 miesiące
Pakistani
BISSO ABDULKADER
None / Master
Ponad 3 miesiące
Syrian
ALELEY DANIEL HALM
None / Oiler
Ponad 3 miesiące
Ghanian
MIRANOWICZ PRZEMYSŁAW
2nd/Eng (over 3000 kW)
Ponad 3 miesiące
Polish
TUR VIACHESLAV
Master Mariner (over 3000 GRT)
Ponad 3 miesiące
Russian
OLEG KUCHER
Master Mariner (over 3000 GRT)
Ponad 3 miesiące
Russian
ORLOWSKI KRZYSZTOF
Master Mariner (over 3000 GRT)
Ponad 3 miesiące
Polish
LINKIEWICZ DAWID
O/S
Ponad 3 miesiące
Polish
MOKRACKI RYSZARD
Master Mariner (over 3000 GRT)
Ponad 3 miesiące
Polish
SZYMANSKI TOMASZ
Cadet
Ponad 3 miesiące
Polish
ALEXEY BAKLANOV
Officer On Watch (over 500 GRT)
Ponad 3 miesiące
Russian
CHIOTELLI DIMITRA
None / Zgodnie z kwalifikacjami
Ponad 3 miesiące
Greek
NABOICENKO VLADIMIR
Master (less than 3000 GRT)
Ponad 3 miesiące
Lithuania
STEMPEN LEONID
None / Zgodnie z kwalifikacjami
Ponad 3 miesiące
Estonian
THUSITHA ROSHAN GAMAGE LALINDA
None / Zgodnie z kwalifikacjami
Ponad 3 miesiące
Sri Lanka
LEWANDOWSKI ANDRZEJ
Ch/Eng (over 3000 kW)
Ponad 3 miesiące
Polish
WOLSKI ZBIGNIEW
Master Mariner (over 3000 GRT)
Ponad 3 miesiące
Polish
FIJALKOWSKI ROMUALD
Ch/Eng (over 3000 kW)
Ponad 3 miesiące
Polish
RADULOV DELYAN
Officer On Watch (over 500 GRT)
Ponad 3 miesiące
Bulgarian
Strona
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
>>
Legenda:
A
-
a
gencja
SZUKAJ PONOWNIE
© LINK S.J. 1993 - 2024. All rights reserved
branżowy spis firm
rekrutacja marynarzy
kurs dla marynarzy
szukaj marynarzy: Officer in charge of Navigational Watch
Nasz Partner:
Jooble.com.pl