DENİZDE İŞ İMKANI
HOME CONTACT
 

Menü
 
 
 
ENGLISH, www.crew4sea.com, www.crewforsea.com РУССКИЙ, www.crew4sea.com, www.crewforsea.com POLSKI, www.crew4sea.com, www.crewforsea.com ROMANA, www.crew4sea.com, www.crewforsea.com CHINESE, www.crew4sea.com, www.crewforsea.com ΕΛΛΗΝΙΚΆ, www.crew4sea.com, www.crewforsea.com УКРАÏНСЬКА, www.crew4sea.com, www.crewforsea.com FRANÇAIS, www.crew4sea.com, www.crewforsea.com TÜRKÇE, www.crew4sea.com, www.crewforsea.com العربية, www.crew4sea.com, www.crewforsea.com

MÜRETTEBAT Hizmetleri Kullanım Koşulları

''Link 1 Maciej Wedzinski'' firmasının sahibi bulunduğu, bundan böyle LINK olarak anılacak olan Maritime.com.pl hizmetlerine HOŞGELDİNİZ. Kullanıcı bu siteye erişim sağlamak ve yararlanabilmek için aşağıda belirtilen kayıt ve şartları kabul eder. LINK, herhangi bir Hizmetin kullanımı ile ilgili şartları dilediği zaman değiştirme hakkını saklı tutar. LINK hizmetine erişen kullanıcılar, hizmetin kullanımı ile ilgili kayıt ve şartlarımızı otomatik olarak kabul etmiş sayılırlar. LINK, Hizmet üstünde kullanıcılara önceden haber vermeksizin dilediği zaman dilediği değişikliği yapabilme hakkını münhasıran saklı tutar.

§ 1

Kullanıcı, Hizmet içinde münhasıran kendi kişisel bilgilerini ve kişisel kariyerinin yönü konusundaki bilgileri yayınlama hakkına sahiptir. Kullanıcı tarafından eklenen materyaller sosyal ilişki kurallarına aykırı, müstehcen, saldırganca veya herhangi bir kimseyi doğrudan veya dolaylı olarak tehdit eder nitelikte olamayacağı gibi herhangi bir üçüncü şahsın telif hakkını, tescilli ticari markalarını veya haklarını da ihlal edemez; virüs veya başka zarar verici mekanizmalar taşımamalıdır; niteliği bakımından ticari yapıda veya yasal olarak bağlayıcı genel kural ve kanunlara aykırı olamaz.

§ 2

Kullanıcı verilen her türlü materyalin önceden belirtilmiş şartlarla uygunluk içinde olup olmadığını kendisi belirlemelidir ve LINK kullanıcı tarafından duyurulan hiçbir bilgiden dolayı sorumlu olmayacaktır. LINK sitedeki herhangi bir duyurunun yukarıda önceden belirtilmiş şartları ve sınırlamaları ihlal ettiğine inandığı takdirde aykırı bilgiyi değiştirme veya kaldırma hakkını saklı tutar.

§ 3

Hizmeti kullanmak isteyen kullanıcılar kendilerine uygun olan ödeme yöntemini seçmekte özgürdürler. Belirli bir hizmetin talep edilmesi ve hesabın tümüyle aktif hale gelmesi arasındaki süre ödemenin yapıldığının LINK tarafından teyit edilmesine bağlıdır. Ödemenin yapıldığının belirlenmesinin ardından hesap hemen aktif hale getirilecektir.

§ 4

LINK kullanıcı tarafından siteye konulmuş olan materyaller dolayısıyla herhangi bir sorumluluk yüklenmeyecektir. Kullanıcı, site koymuş olduğu materyallerin dilediği şekilde kopyalama, yayınlama, dağıtma, değiştirme, tercüme ve üzerinde başka işlemler yapma hakkını otomatik olarak LINKe vermektedir

§ 5

Kullanıcı kullanmakta olduğu bilgi kodlama teknolojisinin zayıf veya yetersiz işleyişi dolayısıyla LINK tarafından herhangi bir sorumluluk yüklenilmeyeceğini kabul eder. Kullanıcı Internet üzerinden herhangi bir bilgi gönderilmesinin aynı zamanda Hizmeti kullanmakla ve barındırdığı içsel sorunlarla bağlantılı olduğunu anlamaktadır.

§ 6

LINK, sunulan Hizmet içindeki iş tekliflerinin kalitesi, verilen bilgilerin doğruluğu ve eksiksizliği de dahil olmak üzere içerikleri konusunda hiçbir sorumluluk yüklenmez. LINK ayrıca diğer kullanıcılar tarafından yayınlanan bilgilerin doğru ve güncel olduğunu ve yazım veya gerçekle ilgili hatalar taşımadığını da garanti edemez.

§ 7

LINK Hizmete konulmuş olan hiçbir bilgi veya materyalin gerçekliğini, doğruluğunu ve eksiksiz olduğunu garanti edemez ve kullanıcılar tarafından konulan herhangi bir bilginin doğru şekilde performans göstereceği veya virüs taşımayacağı konusunda herhangi bir güvence sunamaz.

§ 8

LINK kendi kontrolünün dışındaki herhangi bir olayın etkilerinden ( başka şeyler arasında, sunucunun bozulmasından doğan etkiler, verilerin kaybı, hizmetin geçici olarak sunulamaması, bilgisayar virüslerini faaliyeti sonucu oluşan yıkımlar, müşteri reklamlarının doğru olmayan biçimde sunumu); herhangi bir doğrudan, dolaylı, özel, kaza sonucu veya komple hasardan (kazanç veya gelir kaybına neden olan hasarlar dahil), Hizmet veya iletim operasyonlarındaki gecikmeden, komünikasyon hatlarının bozulmasından, mesajların e posta yoluyla iletilememesinden, verileri veya ekipmanları kullanabilme yetersizliği veya işletme hakkına bağlı olarak veya Hizmet ve içeriklerinin sağladığı kolaylıkların olmamasından dolayı benzer sorunlardan, LINK bu tür sorunların meydana gelme olasılıkları konusunda önceden bilgilendirilmiş olsa bile sorumlu değildir.

§ 9

Bu şartlar Polonya kanunlarına tabidir. Bu şartlar çerçevesinde belirtilen yükümlülükler sonucu oluşan anlaşmazlıklar Polonyadaki genel yargı yetkisiyle donatılmış yetkili mahkeme tarafından çözümlenecektir. Bu şartlar çerçevesinde belirtilmemiş olan kanun hükümleri saklıdır.